Rezerwacja

Typ masażu*
Hilot-klasycznyThaiLomi lomiBalijskiBambusamiShiatsuReflexology (stopy i dłonie)Stemple ziołoweGorące kamienieDay Spa IDay Spa IIDay Spa IIIDay Spa IVDay Spa V

Witamy w Isla Spa Katowice i Warszawa | Isla Massage & Spa
181
page-template,page-template-blog-compound,page-template-blog-compound-php,page,page-id-181,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-10.1.1.1499950118,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Witamy w Isla Spa Katowice i Warszawa

 

Witamy w Isla Spa

Wyspie spokoju i relaksu w samym sercu Warszawy. Tutaj poczujesz się wyjątkowo bo my zadbamy o Twoje ciało i duszę przenosząc Cię do bajecznej krainy uzdrawiającego dotyku.

Jesteśmy salonem spa oferującym zabiegi wykonywane przez wykwalifikowane masażystki z wyspy Bali (Indonezja) oraz z Tajlandii – miejsc, w których masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka. Wyjątkowa energia, wieloletnie doświadczenie, siła i pasja pozwalają nam zaprosić Cię w podróż, która na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Jako zespół wyznajemy trzy zasady:

Zasada pierwsza to profesjonalizm. Tylko najbardziej doświadczone i najlepsze masażystki mogą pisać z nami historię naszego spa. Nasz zespół to niesamowite kobiety, które wiedzą o Twoim ciele więcej niż ty sam.

Zasada druga to atmosfera. I nie chodzi tutaj tylko o spokój i relaks, ale o prawdziwe szczęście, którym chcemy Cię zarażać każdego dnia. Dzięki temu, że kochamy to, co robimy, codziennie uczymy się więcej. Szukamy też z Tobą dialogu i chcemy wiedzieć, co czujesz i co o nas myślisz. Podziel się tym z nami!

Zasada trzecia to natura. Czerpiąc z wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie własnoręcznie selekcjonujemy wszystkie kosmetyki, których użyjemy podczas zabiegów. Natura to nasz sekret.

Nasz zespół to nie są zwykli pracownicy, jesteśmy rodziną zanurzoną w kulturze masażu, tworzymy to miejsce wspólnymi siłami i jednakowym zaangażowaniem.

Zapraszamy na naszą wyspę!

Zespół Isla

Masaż Warszawa, Thai, Spa Warszawa, Salon Spa, Thalgo, Zabieg Thalgo, Zabiegi Thalgo, Purles, Ella Bache, Hilot, Masaż filipiński, Filipino massage, Massage Warsaw, Massaggi Varsovia, Massages Varsovie, Massagen Warschau

No posts were found.