Rezerwacja

Typ masażu*
Hilot-klasycznyThaiLomi lomiBalijskiBambusamiShiatsuReflexology (stopy i dłonie)Stemple ziołoweGorące kamienieDay Spa IDay Spa IIDay Spa IIIDay Spa IVDay Spa V

Refleksologia - masaż dłoni i stóp Warszawa | Isla Massage & Spa
336
page-template-default,page,page-id-336,page-child,parent-pageid-72,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-10.1.1.1499950118,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Refleksologia Warszawa

Refleksologia – masaż dłoni i stóp

Refleksologia to znana już w starożytnym Egipcie, metoda leczenia. Polega na prawidłowym masażu punktów na stopach i dłoniach. Punkty te, zwane refleksami, odpowiadają poszczególnym organom człowieka. Poprzez pracę na odpowiednich refleksach terapeuta pomaga zmniejszyć i likwidować problemy zdrowotne pacjenta np.: ból karku, bóle żołądkowe, stres i wiele innych dolegliwości.

Refleksologia to chodzenie kciukiem i palcami z jednostajną siłą ucisku zmiennym kątem działania, przechodząc w kolejności miejsca zdrowe, chore do miejsca zdrowego.
W przypadku zdrowego organizmu stopa czy dłoń nie dają odczuć bolesnych sensacji i na całej powierzchni jest taka sama. W przypadku natrafienia na zmiany tak wizualne (odmienny kolor naskórka, zrogowacenia) lub rejony sprawiające ból sygnalizuje nam to występowanie problemu.

*Masaż wykonywamy przy użyciu olejku do masażu
Możliwość wyboru ucisku (lekki, pośredni, mocny)