Rezerwacja

Typ masażu*
Hilot-klasycznyThaiLomi lomiBalijskiBambusamiShiatsuReflexology (stopy i dłonie)Stemple ziołoweGorące kamienieDay Spa IDay Spa IIDay Spa IIIDay Spa IVDay Spa V

Masaż stemplami ziołowymi Warszawa | Isla Massage & Spa
217
page-template-default,page,page-id-217,page-child,parent-pageid-72,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-10.1.1.1499950118,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Masaż stemplami ziołowymi Warszawa

Masaż stemplami ziołowymi

Technika masażu stemplami ziołowymi oferuje wiele potencjalnych korzyści dla zdrowia. Wywołuje głęboki relaks, łagodzi stres i zmęczenie, poprawia zarówno emocjonalne i fizyczne samopoczucie, poprawia krążenie krwi i limfy.

Zioła wykorzystane na kompres mają właściwości przeciwzapalne, antyseptyczne, są też przeciwutleniaczem. Doskonale łagodzą stłuczenia i ból mięśni, oczyszczają organizm i uzdrawiają skórę poprzez stymulację do powstawania nowych komórek, pomagają przy dolegliwościach górnych dróg oddechowych, takich jak astma, zapalenie oskrzeli i przeziębienia. Posiadają relaksacyjny i odżywczy wpływ na ciało i umysł, koją ból i odprężają przepracowane mięśnie, dodając energii.

Ziołowe stemple to specjalna mieszanka ziół owinięta materiałem w kształt piłki. Podgrzewane są one przy użyciu pary wodnej, aby zintensyfikować i wydobyć lecznicze właściwości ziół. Masażystka rozciera nimi ciepły olej na ciele powodując głęboki relaks.

Masaż Stemplami ziołowymi w ISLA Masaż & Spa to połączenie dwóch technik: olejkowego masażu oraz masażu z użyciem ciepłych stempli. Polecamy go szczególnie osobom które lubią relaksujące masaże i chciałaby pozbyć się napięcia w mięśniach. Gorące okłady są idealne dla złagodzenia bólu, sztywności lub ciągnięcia mięśni i więzadeł, a także w dolegliwościach takich jak przewlekłe bóle pleców, zapalenie stawów, a nawet choroby skóry, migreny, stres i lęk.

*Masaż wykonywamy przy użyciu olejku do masażu i ciepłych stempli ziołowych
Możliwość wyboru nacisku (lekki, pośredni, mocny)

Masaż stemplami ziołowymi