Rezerwacja

Zespół - Isla Massage & Spa
182
page-template-default,page,page-id-182,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,columns-4,qode-child-theme-ver-10.1.1.1499950118,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Zespół

IVY

Ivy jest obywatelką tajlandii. Posiada ona ponad 15 latnie doświadczenie pracy jako terapeutka masażu.

KWAN

Kwan specjalizuje się w masażach terapeutycznych o charakterze zdrowotnym, rozluźniającym napięcie oraz sztywność w różnych odcinkach całego ciała.

LIZA

MARY

MARIVEL

Marivel jest w pełni profesjonalną i certyfikowaną masażystką, pochodzącą z urokliwych Filipin, gdzie nabyła swoje umiejętności. W zawodzie pracuje od 2005 roku. Od tego czasu, swoje doświadczenie miała okazję zdobywać w wielu miejscach na świecie, między innymi w Dubaju oraz W Polsce. Marivel specjalizuje się w bólach mięśniowo-powięziowych oraz dolegliwościach tkanek miękkich. Jej działania przynoszą ulgę zmęczonym i napiętym mięśniom oraz umożliwiają osiągnięcie pełnego relasku. Jest wiedza oraz talent są powszechnie cenione przez wszystkich naszych klientów. Ponad to, Marivel uwielbia podróżować oraz poznawać nowe miejsca oraz ludzi.