Księga gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 54.81.238.157.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
AnnaAnna od Warszawa wrote on 26 Październik 2017 at 18:55:
Korzystam z masaży w tym salonie od kilku lat. Panie masażystki co jakiś czas sie zmieniają, ale zawsze i to wszystkie sa świetne, profesjonalne, dostosowują masaż do potrzeb klienta, przy tym miłe, uśmiechnięte, nigdy nie urywają czasu ( jak jest masaz godzinny, to jest to zawsze godzina, a nawet trochę dłużej). Zawsze przychodzę tu z wielka radością, bo mam frajdę dla ciała i przyjemny relaks. Super dla kobiet, mężczyzn, młodych i starszych. Super miejsce👍😘
Hubert JurysHubert Jurys od Wrocław wrote on 16 Sierpień 2017 at 15:02:
Świetnie miejsce, w którym można naprawdę odpocząć 🙂 Polecam każdemu, kto jeszcze tutaj nie był.
AnnaAnna od Pruszków wrote on 5 Październik 2016 at 22:14:
Absolutnie perfekcyjnie. Serdecznie polecam Panią Ilyne.
LaxmiLaxmi od l wrote on 30 Wrzesień 2016 at 10:17:
Nice services.
DisocuntsgyanDisocuntsgyan od Delhi wrote on 11 Sierpień 2016 at 14:53:
I am very glad to come in your spa and body massage service also very impressed with your services provided by your employee , I really enjoy your full body massage services very much.
agnieszka wagnieszka w od Rzeszów wrote on 19 Lipiec 2016 at 14:22:
To spa jest wspaniałe.. Polecam każdemu 🙂
AdamAdam wrote on 9 Lipiec 2016 at 18:08:
czytam dobre opinie i może się skuszę
GabriellaGabriella wrote on 5 Kwiecień 2016 at 15:27:
Warto wypróbować. Świetne spa 🙂
AdrianAdrian od Rzeszów wrote on 1 Kwiecień 2016 at 09:12:
Świetne Spa. Polecam każdemu co chce się odprężyć.
DorotaDorota od Rzeszów wrote on 9 Luty 2016 at 12:11:
Zachecam do masazy 🙂 warto sprobowac. Swietni masazysci
PrzemekPrzemek od Warszawa wrote on 25 Sierpień 2015 at 16:29:
Serdecznie polecam masaże. Przyjemna obsługa, niskie ceny.
DominikDominik wrote on 25 Kwiecień 2015 at 11:59:
Super spa, naprawdę mi się podobało! 🙂
AnnaAnna wrote on 26 Marzec 2015 at 09:43:
Wszystkie masażystki w Isla są świetne. Każda z Pań masażystek wykonuje masaże trochę inaczej, dlatego warto od czsu do czasu je zmieniać. Ważne, aby starać się korzystać z masaży w miarę regularnie, a nie tylko wtedy gdy nas coś boli. Panie są przemiłe, uśmiechnięte, bardzo solidne i profesjonalne, mają indywidualn podejście.
PhilippePhilippe wrote on 19 Październik 2014 at 14:38:
Very good massage, I came with my wife for a 90 mn massage, very relaxing and very good sport massage. I highly recommend this place.
RyszardRyszard wrote on 26 Wrzesień 2014 at 11:30:
wiele dobrego słyszałem o masażach azjatyckich. Przeczytałem wpisy w księdze gości - niestety same panie. Czy panowie też korzystają z tej terapii? Przyszedłbym, ale boję się być uznany za szukającego wrażeń /happy ending/.
JuliannaJulianna wrote on 4 Wrzesień 2014 at 14:01:
Świetny masaż!! Pełen profesjonalizm, technika wykonania bezbłędna. 100% POLECAM!!
KasiaKasia wrote on 28 Czerwiec 2014 at 14:26:
wybraliśmy się na masaż dla dwojga w ramach wzajemnego prezentu bez większej nadziei, że cokolwiek może przynieść ulgę skatowanym pracą mięśniom i kręgosłupowi. Próbowaliśmy wszystkiego, a także wielu masaży, także mamy porównanie. To, co otrzymaliśmy przerosło najśmielsze marzenia. Dwie profesjonalne masażystki wręcz unosiły się nad nami czyniąc cuda, początkowy ból i napięcie po prostu zniknęły, to było niewiarygodne. Nigdy nie byliśmy tak głęboko zrelaksowani i odprężeni, cały stres minął. Co najważniejsze efekt nie był chwilowy, utrzymał się w 100% cały dzień, wspaniale się potem spało a ciało było zregenerowane i lekkie jeszcze przez kilka dni. Gorąco polecam Islę zwłaszcza osobom, które nie miały dobrych doświadczeń, lub myślą, że nic im nie pomoże. Masaże są uzdrawiające i przyjemne (zwłaszcza ulubiony Hilot). Jest to bez wątpienia najlepszy salon masażu w Warszawie o ile nie w Polsce!
aniaania wrote on 27 Maj 2014 at 07:34:
absolutna rewelacja, najlepszy masaż na świecie a miałam ich setki 🙂 . super pozytywna energia, pełen profesjonalizm i niebywałe odczucie głębokiego relaksu - bezcenne 🙂
MonikaMonika wrote on 7 Marzec 2014 at 13:25:
Codzienne 8 godzin przy biurku zaczęły dawać o sobie znać w postaci bardzo nieprzyjemnego bólu po prawej stronie kręgosłupa. Przed wizytą u lekarza postanowiłam wybrac sie na masaz. I to byla super decyzja! Mój ból nie pojawił się od dwóch miesięcy, a wcześniej średnio 2 na 7 dni w tygodniu męczył mnie niemiłosiernie. Dzisiaj nie mam już po co iść do lekarza 🙂
HannaHanna wrote on 7 Marzec 2014 at 13:21:
Na masaż do Isla wybrałam się bez większych nadziei na to, że ktoś usmierzy mój ból . Oczekiwałam jedynie (być może aż) relaksu, nie wierzyłam w to, że masaż może pomóc mojemu schorowanemu ciału. Od wielu lat borykałam się (forma przeszła nieprzypadkowa!) z silnym bólem prawego barka. Nie dość, że ból był permanentny, to jeszcze rękę mogłam unieść jedynie na wysokość łokcia. Od razu po wyjściu z Isla byłam w stanie wyprostować moją rękę do samej góry! Jakże ciężko było mi uwierzyć, że to się dzieje naprawdę... Ból nie minął zupełnie, ale był zdecydowanie łagodniejszy. Zabawne, bo zupełnie przez przypadek zauważyłam, że po masażu przestały mnie boleć stawy palców u jednej dłoni (muszę dodać, że masaż na którym byłam był to masaż całego ciała). Czułam się w pełni usatysfakcjonowana. Ba! Nawet nie sądziłam, ze efekty będą tak znaczące. Wpis do księgi gości postanowiłam dodać, kiedy kilka dni temu mój ból w barku ustąpił całkowicie, co było następstwem drugiego masażu, na który wybrałam się do Isla. DZIĘKUJĘ.